DAA Regulamin

Właścicielem strony daa.pl jest Didwear Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie ul. Rusałka 4B

DAA.pl - Daje Ci możliwość zmiany długich adresów URL, np:
http://www.google.pl/search?q=skracanie linków=utf-8........
na ich skrócone wersje: http://daa/b

Dzięki temu możesz podzielić się krótkim adresem w wiadomościach SMS lub w innych miejscach gdzie nakładane są limity ilości znaków lub długie adresy URL są "łamane" przez co mogą nie działać poprawnie lub będą prezentowały się mało estetycznie.

Korzystanie ze strony daa.pl jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

Warunki korzystania ze strony daa.pl:
  1. Jako Użytkownik tej strony zgadzasz się w pełni na warunki tu przedstawione oraz ich bezwzględne przestrzeganie. W innym wypadku prosimy opuścić tę stronę i nie korzystać z niej oraz jej usług.
  2. Strona została stworzona jako bezpłatne narzędzie pozwalające konwertować długie i skomplikowane adresy URL na ich krótkie, przyjazne i łatwiejsze do zapamiętania wersje.
  3. Korzystając ze strony daa.pl nie otrzymujesz żadnej gwarancji dotyczącej jej działania, jednak właściciel strony dołoży wszelkich starań aby działała poprawnie.
  4. Umieszczanie adresów o charakterze spamu oraz odwołujących się do stron, które według właściciela daa.pl mogą naruszać prawo lub dobre obyczaje jest zabronione, takie adresy będą usuwane.
  5. Właściciel strony daa.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne straty lub szkody wynikające z faktu korzystania ze strony daa.pl i jej usług lub dostępu do niej.
  6. Użytkownik zobowiązuje się nie wykorzystywać tej strony do jakichkolwiek działań niezgodnych z prawem.
  7. Właściciel zastrzega sobie prawo do usunięcia lub blokady linków, które nie zostały użyte w ciągu ostatnich 60 dni. Ma to na celu optymalizację bazy danych oraz utrzymanie wysokiej wydajności usługi.
  8. Warunki korzystania ze strony daa.pl i jej usług w każdej chwili mogą ulec zmianie, a informacje o wprowadzonych zmianach zostaną opublikowane w tym miejscu.
koszulka z własnym nadrukiem

Polecamy naszych Partnerów
Dietetyk onLine - to możliwość umówienia konsultacji dietetycznej przez Internet :: Koszulki z nadrukiem - serwis oferujący mozliwość sprzedaży i zakupu odzieży z nadrukami.